Svět je plný energie. Přidejte se k nám a budeme ji řídit spolu

Společnost ista nabízí udržitelnost a řešení pro uchování vzácných zdrojů.

S našimi službami řízení energií, které jsou vyvinuty pro zvýšení energetické efektivity budov, se podílíme na tom, že vzácné zdroje jako energie a voda jsou šetřeny.

Naši zaměstnanci jsou pyšní na to, že aktivně přispívají k těmto investicím do budoucnosti.

Naši lidé jsou to nejdůležitější, co máme.

Ceníme si našich lidí a snažíme se je rozvíjet a podporovat v jejich záměrech. Chceme, aby práce u nás byla radostí a aby byla slučitelná se soukromým životem.

  • Máme individuální přístup ke každému zaměstnanci a stejně tak individuální systém jejich rozvoje.
  • Svým lidem dáváme pravidelně zpětnou vazbu.
  • Staráme se o jejich bezpečí.

Máme vám co nabídnout!

Kromě pravidelné měsíční mzdy poskytujeme:

  • Přátelský kolektiv.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Fair play.
  • Stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy.
  • Osobní rozvoj.
  • 3 dny Sick days.
  • Firemní akce.
  • Účast na mezinárodních projektech.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Motivační systém odměňování.
  • A mnoho dalšího

Jestliže Vás zaujme některá z níže uvedených nabídek, kontaktujte nás prosím na katerina.erbenova@ista.cz, nebo na telefonním čísle 734 215 704.

Volná místa

Office manager

Co bude tvou náplní práce?

- Organizování pracovních cest (letenky, ubytování).

- Tvorba reportů, statistik, prezentací.

- Příprava podkladů, formálních dokumentů.

- Zajišťování chodu recepce.

- Další související administrativa spojená s chodem firmy.

- Komunikace s obchodními partnery.

- Podpora jednotlivých oddělení ve firmě.

Co na téhle pozici požadujeme ?

- Výborné verbální i psané komunikační schopnosti.

- Pokročilá angličtina (slovem i písmem).

- Výborná organizace práce a stanovování priorit.

- Podmínkou je předchozí zkušenost v oblasti administrativy min. 2 roky.

- Pokročilá práce s MS Word, MS Excel a MS PowerPoint.

Hledáme dalšího člena do rozúčtovacího týmu / Praha

Díky Vám budeme všichni moci pracovat s aktuálními údaji našich klientů, kteří budou mít ve své domácnosti správné rozúčtované poplatky.

Stručná náplň práce:

  •  Zadávání a aktualizace dat našich zákazníků.
  •  Příprava odečtů a zpracování rozúčtování.
  •  Konzultace se zákazníky.
  •  Další související administrativa spojená s rozúčtováním (konzultace se zákazníky, vyřizování reklamací, archivace).
  •  Podpora ostatních kolegů ve firmě.

Co na téhle pozici požadujeme?

  •  Odolnost vůči stresu (v sezóně je to opravdu jízda).
  •  Smysl pro humor.
  •  Sebeorganizaci a schopnost stanovit si priority.
  •  Uživatelská znalost MS Word, MS Excel.

Nevadí nám, že jste bez praxe, vše Vás naučíme!

Zaujali jsme Vás? Můžete odpovědět přímo zde.

Hledáme dalšího člena do rozúčtovacího týmu / Ústí nad Labem

Systémový správce

Na jakou náplň práce se můžete těšit?

Bude to hlavně různorodá a smysluplná činnost v prosperující firmě, kde je dobrá atmosféra a dobrá parta :-)

  • Koordinace IT činností s našimi s dodavateli.
  • Participace na projektech, návrhy technologického řešení.
  • Realizace nákupu počítačů a dalšího vybavení u dodavatelů.
  • Správa síťové infrastruktury .
  • Správa a servis klientského HW .
  • Správa specializovaného HW - PDA.

Nevadí nám, pokud je něco z toho pro Vás nové - rádi Vás to naučíme!

Jak si Vás představujeme?

  • Počítače a IT svět je Váš koníček.
  • Jste komunikativní.
  • Máte aktivní přístup a pracovní nasazení.
  • Jste samostatný a zodpovědný.
  • Jste aktivní řidič.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Přátelský kolektiv a prima šéfa.
  • Zajímavou, pestrou a dynamickou práci.
  • Řadu benefitů : 3 dny sick days, firemní akce, účast na mezinárodních projektech.