Žádné další odečtové termíny!

Všechny údaje o spotřebě tepla a vody shromažďujeme s využitím dálkového odečtu - radiového systému symphonic sensor net.
Spolehlivé rozúčtování a údaje o spotřebách viditelné v online aplikaci ista24cz. Takto můžete spravovat spotřebu energií rychle a pohodlně.
Co více si přát?

Jak funguje rádiový systém v domě

S naší rádiovou technologií symphonic 3 Vám nabízíme maximální pohodlí a flexibilitu ve vyúčtování tepla a vody podle skutečných spotřeb. Veškerá data získána z rozdělovačů topných nákladů, měřičů tepla či vodoměrů jsou přenášeny za pomocí rádia, bez nutnosti návštěvy bytů.

Naše rádiové moduly pro snadnou integraci vašich přístrojů

Komunikační jednotka

Komunikační jednotka memonic 3 je jádrem našeho rádiového systému symphonic 3 a tvoří rozhraní mezi rádiovými přístroji a mobilní rádiovou sítí.

Rádiové moduly pro plynoměry, elektroměry a vodoměry

Rádiový modul pulsonic 3 je opatřen vysílačem, který umožňuje integraci konvenčních zařízení s kontaktním výstupem do našeho rádiového systému. pulsonic 3 je jednoduše připojen k měřícímu zařízení s kontaktním výstupem, ukládá naměřené hodnoty a provádí rádiový přenos. 

Vaše výhody

  • pulsonic 3 ukládá hodnoty za posledních 14 měsíců , stejně tak jako hodnoty k posledním 2 dnům odečtů a tak umožňuje měsíční zaznamenávání spotřeb.
  • integrace plynu, elektřiny a domovních vodoměrů do rádiového systému symphonic 3 formuje pevný základ pro získání celkového pohledu na energetickou účinnost objektu.
  • pulsonic 3 také integruje tyto měřiče jednoduchým a nekomplikovaným způsobem, umožňuje tak dokonalou transparentnost údajů o spotřebě.
Rádiový modul pro měřiče tepla

Vybaven vysílačem umožňuje rádiový modul optosonic 3 integraci konvenčních měřičů tepla sensonic II do rádiového systému. optosonic 3 je jednoduše připojen k optickému rozhraní měřiče tepla sensonic II, ukládá naměřené hodnoty a provádí rádiový přenos. Měřiče tepla instalované v minulosti tak mohou být jednoduše integrované do rádiového systému.

 
Vaše výhody:

  • Díky rádiovému modulu optosonic 3 je měřič tepla sensonic II upgradován na nejvyšší úroveň pro pohodlné rozúčtování. 
  • Přístroj je integrován jednoduše do rádiového systému symphonic 3 za pomoci optického rozhraní.
Rádiový modul pro elektroměry

Rádiové moduly pro inteligentní měření (elektroměrů) se používají k integraci do elektroměru EasyMeter BNA 21 Q3B a Hager EH363WA do rádiového systému symphonic sensor net. powersonic 3 odečítá elektroměr na optickém rozhraní (MSB rozhraní) a přenáší data přes nainstalované rádiové rozhraní.

Repeater

Repeater slouží jako most v radiovém systému symphonic sensor net. Je integrován do rádiové sítě a předává rádiový signál jiných koncových zařízení. Tímto mohou být do rádiové sítě integrované přístroje, u kterých to dříve nebylo možné například vzhledem k velkým vzdálenostem koncových přístrojů.

Rádiový systém - více informací ke stažení

symphonic 3 PDF, 330 KB

Produktový list k rádiovému systému symphonic 3

memonic 3 PDF, 296 KB

Produktový list ke sběnici dat memonic 3