Vedení společnosti ista Česká republika s.r.o.

Together with our experienced management we are improving energy efficiency in the building sector. With our products and services, we help to sustainably save energy, CO2 and costs.

Vedení společnosti ista Česká republika s.r.o.

Ředitelka společnosti

Jana Machková


Jana Machková je součástí společnosti ista již od roku 1994. Do roku 2012, kdy byla jmenována ředitelkou a jednatelkou společnosti ista Česká republika s.r.o. nasbírala zkušenosti v mnoha oblastech. V roce 2015 byla současně jmenována i ředitelkou a jednatelkou sesterské společnosti ista Slovakia v Bratislavě.

E-mail: jana.machkova@ista.cz

Manažer lidských zdrojů

Katerina Erbenova

E-mail: katerina.erbanova@ista.cz

IT Manager

Stanislav Hrbala

E-mail: stanislav.hrbala@ista.cz

Finanční ředitel - controlling

Juraj Lazový

Juraj Lazový se stal součástí společnosti ista Česká republika s.r.o. v roce 2013. V předchozích letech pracoval jako manager controllingu v sesterské společnosti ista Slovakia, má také bohaté zkušenosti z předchozího působení v auditorské firmě.

E-mail: juraj.lazovy@ista.sk

Technický manažer

David Samek

David Samek nastoupil do společnosti ista Česká republika s.r.o. v roce 2017. Jeho předchozí zkušenosti zahrnují oblasti měření a regulace, VZT, vytápění a klimatizaci.

E-mail: david.samek@ista.cz

 

 

 

Vedoucí oddělení rozúčtování

Jarmila Trčková

Jarmila Trčková nastoupila do společnosti ista Česká republika s.r.o. v roce 2002 na pozici rozúčtovatelky. V roce 2007 se stala vedoucí rozúčtovacího oddělení. V předchozích letech působila v bankovním sektoru.

E-mail: jarmila.trckova@ista.cz

ista International Management