Az ista ista Magyarország Kft. nagy tapasztalattal rendelkezik energiahatékonysági szolgáltatóként, nemzetközi háttérrel rendelkezik a hőköltség-elosztók és a fogyasztásalapú költségelszámolás, valamint egyéb mérési és energiagazdálkodási szolgáltatások értékesítése terén.
Német tulajdonú multinacionális vállalatunk 1996 óta tevékenykedik Magyarországon.

Jelenlegi állásajánlataink

Víz- és fűtésszerelő

Feladatok:

  • Többlakásos lakóépületek (szekunder oldali) víz- és fűtésrendszerének korszerűsítése
  • Thermosztatikus szelepek, strangszabályozók, egyéb fűtési szerelvények szerelése
  • Rádiókommunikációs készülékek (költségmegosztók, vízmérők, hőmennyiségmérők) szerelése, cseréje és programozása rádiós adatgyűjtő-központokkal együtt
  • Épületek távhőtörvény szerinti korrekciós tényezőinek meghatározása
  • Munkatársak műszaki támogatása ajánlatok készítésében
  • Részvétel a munkatársak, együttműködő partnerek és alvállalkozók oktatásába
  • Reklamációs ügyintézés műszaki támogatása

Elvárások:

  • víz- és fűtésszerelői képzettség, illetve tapasztalat
  • épületgépész- vagy elektrotechnikai technikusi végzettség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, ügyfélközpontú szemlélet
  • pozitív, proaktív személyiség, megoldás orientált hozzáállás
  • gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság az új ismeretekre
  • alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány (legalább 2 év gyakorlattal)
  • Microsoft Office magabiztos felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)
  • hosszútávú, biztos jövedelem
  • céges szervíz autó használat
  • pozitív munkakörnyezet, kiváló munkahelyi légkör
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • munkáltató által finanszírozott továbbképzési programok

Egyéb információk:

  • Végzős vagy szakmai gyakorlat iránt érdeklődő diákok jelentkezését is várjuk.
  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Szakmai önéletrajzokat (fizetési igény megjelölésével) az karrier@ista.hu e-mail címre várunk.

Nincs Önnek megfelelő ajánlatunk?

A proaktívitást igen nagyra értékeljük az ista-nál. Ezért ne késlekedjen és jelentkezzen hozzánk még ma, specifikus álláshirdetés nélkül is. Folyamatosan növekvő cégünk sokféle állást és beosztást kínál a jövőben különböző helyeken és munkakörökben.

Kérjük, küldje el a jelentkezését postán, a következő címre:

ista Magyarország Kft.

1107 Budapest, Mázsa tér 2-6.

vagy elektronikus levél formájában az karrier@ista.hu e-mail címre.