Szolgáltatásaink az épületek energiahatékonyságának növelését szolgálják és olyan értékes források megtakarítását eredményezik, mint az energia és a víz.

Munkatársaink büszkék rá, hogy aktívan részt vehetnek ezekben a jövőt érintő feladatokban.

Az ista, mint munkáltató

A világot az energia működteti. Csatlakozzon hozzánk és menedzseljük együtt!

Az ista cégcsoport világszerte fenntartható megoldásokat nyújt ügyfeleinek a szűkülő energia erőforrások megőrzéséhez. Energiagazdálkodással kapcsolatos szolgáltatásaink célja, hogy növeljük az épületek energiahatékonyságát. Folyamatosan biztosítjuk, hogy Ügyfeleink értékes erőforrásokat, energiát és vizet takarítsanak meg. Munkatársaink büszkék arra, hogy aktívan hozzájárulnak ehhez, a jövő fenntarthatóságát megalapozó feladathoz.

Jelenlegi állásajánlataink

Kérjük, olvassa el aktuális állásajánlatainkat, és tekintse meg Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Az ista Magyarország Kft. nemzetközi hátterű energiahatékonysági szolgáltatóként nagy tapasztalattal rendelkezik a fűtési költségmegosztók értékesítése és a fogyasztásarányos költségelszámolások, valamint egyéb méréstechnikai és energia menedzsment szolgáltatások terén.
Német tulajdonú, multinacionális vállalatunk 1996 óta működik Magyarországon.

2020. januári kezdéssel, határozatlan idejű jogviszonyban új munkatársakat keressük az alábbi pozícióba:

Víz- és fűtésszerelő

Feladatok:

  • Többlakásos lakóépületek (szekunder oldali) víz- és fűtésrendszerének korszerűsítése
  • Thermosztatikus szelepek, strangszabályozók, egyéb fűtési szerelvények szerelése
  • Rádiókommunikációs készülékek (költségmegosztók, vízmérők, hőmennyiségmérők) szerelése, cseréje és programozása rádiós adatgyűjtő-központokkal együtt
  • Épületek távhőtörvény szerinti korrekciós tényezőinek meghatározása
  • Munkatársak műszaki támogatása ajánlatok készítésében
  • Részvétel a munkatársak, együttműködő partnerek és alvállalkozók oktatásába
  • Reklamációs ügyintézés műszaki támogatása

Elvárások:

  • víz- és fűtésszerelői képzettség, illetve tapasztalat
  • épületgépész- vagy elektrotechnikai technikusi végzettség
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, ügyfélközpontú szemlélet
  • pozitív, proaktív személyiség, megoldás orientált hozzáállás
  • gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság az új ismeretekre
  • alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány (legalább 2 év gyakorlattal)
  • Microsoft Office magabiztos felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + prémium + cafeteria)
  • hosszútávú, biztos jövedelem
  • céges szervíz autó használat
  • pozitív munkakörnyezet, kiváló munkahelyi légkör
  • szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • munkáltató által finanszírozott továbbképzési programok

Egyéb információk:

  • Végzős vagy szakmai gyakorlat iránt érdeklődő diákok jelentkezését is várjuk.
  • Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Szakmai önéletrajzokat (fizetési igény megjelölésével) az karrier@ista.hu e-mail címre várunk.

Nincs Önnek megfelelő ajánlatunk?

A proaktívitást igen nagyra értékeljük az ista-nál. Ezért ne késlekedjen és jelentkezzen hozzánk még ma, specifikus álláshirdetés nélkül is. Folyamatosan növekvő cégünk sokféle állást és beosztást kínál a jövőben különböző helyeken és munkakörökben.

Kérjük, küldje el a jelentkezését postán, a következő címre:

ista Magyarország Kft.

1107 Budapest, Mázsa tér 2-6.

vagy elektronikus levél formájában az karrier@ista.hu e-mail címre

Professzionalitás a kezdetektől fogva

A professzionális pályázati folyamatunk akkor indul, amint az Ön teljes pályázati anyagát megkapjuk:

  • önéletrajz
  • motivációs levél
  • bizonyítványok

Állásinterjúink alkalmával reálisan bemutatjuk cégünket és a végzendő feladatokat és mi is szeretnénk minél alaposabban megismerni Önt. Így mindkét fél megalapozott, hosszútávra szóló döntést tud hozni.