Szolgáltatásaink az épületek energiahatékonyságának növelését szolgálják és olyan értékes források megtakarítását eredményezik, mint az energia és a víz.

Munkatársaink büszkék rá, hogy aktívan részt vehetnek ezekben a jövőt érintő feladatokban.

Az ista, mint munkáltató

A világot az energia működteti. Csatlakozzon hozzánk és menedzseljük együtt!

Az ista cégcsoport világszerte fenntartható megoldásokat nyújt ügyfeleinek a szűkülő energia erőforrások megőrzéséhez. Energiagazdálkodással kapcsolatos szolgáltatásaink célja, hogy növeljük az épületek energiahatékonyságát. Folyamatosan biztosítjuk, hogy Ügyfeleink értékes erőforrásokat, energiát és vizet takarítsanak meg. Munkatársaink büszkék arra, hogy aktívan hozzájárulnak ehhez, a jövő fenntarthatóságát megalapozó feladathoz.

Jelenlegi állásajánlataink

Kérjük, olvassa el aktuális állásajánlatainkat, és tekintse meg Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Az ista, nemzetközi vállalatként nagy tapasztalattal bír a fűtési költségmegosztók értékesítése és a fogyasztásarányos költségelszámolások, valamint az energia menedzsment szolgáltatások terén. Német hátterű, multinacionális vállalatunk 1996 óta dolgozik Magyarországon.

Azonnali kezdéssel, határozatlan idejű munka- vagy alvállalkozói megbízási szerződéssel új kollégánkat keressük az alábbi pozícióba:

Területi értékesítési képviselő

Baranya Megye

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel távhős, központi fűtéses épületek közös képviselőivel, ingatlankezelőivel
  • Az ista Magyarország Kft. képviselete, szolgáltatásainak bemutatása az érintett célcsoport felé (fűtési költségmegosztás, fűtéskorszerűsítés, rádiókommunikációs hőmennyiség- és vízmérési rendszerek)
  • Termékek- és szolgáltatások értékesítése az ista Magyarország Kft. megbízásából: épületen belüli rádiókommunikációs mérési megoldások (hűtés/fűtés/víz/villamos energia), költségmegosztás és webportál szolgáltatások
  • Rádiókommunikációs eszközök szerelése, cseréje, rendszeres leolvasása
  • Kapcsolatfelvétel újépítésű ingatlan-beruházókkal, gépész kivitelezőkkel és -tervezőkkel, gépészeti nagykereskedelmi partnerekkel
  • Ügyfél adatbázisok fejlesztése, aktualizálása
  • Folyamatos konkurencia-figyelés (termékek, szolgáltatások, kereskedelmi kondíciók, marketing és kommunikáció, árak)

Elvárások:

  • műszaki (épületgépészeti) ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • ügyfélközpontú szemlélet, elkötelezettség
  • pozitív, proaktív személyiség, megoldás orientált hozzáállás
  • gyors, önálló és felelősségteljes munkavégzés, nyitottság az új ismeretekre
  • alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség
  • „B” kategóriás jogosítvány (legalább 2 év gyakorlattal)
  • Microsoft Office magabiztos felhasználói ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)

Előnyök:

  • épületgépész (-technikusi) végzettség (legalább 3 év gyakorlattal)
  • meglévő, aktív kapcsolat közös képviselőkkel, lakásszövetkezetekkel
  • értékesítői tapasztalat

Önéletrajzokat várjuk a karrier@ista.hu e-mail címre.

Önéletrajzok kezelésével kapcsolatos Adatvédelmi Tájékoztatónk az alábbi helyen érhető el:

Nincs Önnek megfelelő ajánlatunk?

A proaktívitást igen nagyra értékeljük az ista-nál. Ezért ne késlekedjen és jelentkezzen hozzánk még ma, specifikus álláshirdetés nélkül is. Folyamatosan növekvő cégünk sokféle állást és beosztást kínál a jövőben különböző helyeken és munkakörökben.

Kérjük, küldje el a jelentkezését postán, a következő címre:

ista Magyarország Kft.

1107 Budapest, Mázsa tér 2-6.

vagy elektronikus levél formájában az karrier@ista.hu e-mail címre

Professzionalitás a kezdetektől fogva

A professzionális pályázati folyamatunk akkor indul, amint az Ön teljes pályázati anyagát megkapjuk:

  • önéletrajz
  • motivációs levél
  • bizonyítványok

Állásinterjúink alkalmával reálisan bemutatjuk cégünket és a végzendő feladatokat és mi is szeretnénk minél alaposabban megismerni Önt. Így mindkét fél megalapozott, hosszútávra szóló döntést tud hozni.